Prodej a pronájem nemovitostí Praha

Lukáš Pecháček - Prodej a pronájem nemovitostí

Napsali o mně

Pan Pecháček, který zastupuje firmu I.E.T. Reality je vysoce profesionální makléř s citlivým a vstřícným přístupem ke svým klientům. Velmi dobře se orientuje v cenách nemovitostí a v situaci na trhu s nimi. Spolupráce s ním při prodeji naší nemovitosti mne zbavila mnoha starostí, ušetřila mi spoustu času a splnila naše očekávání. Tohoto makléře mohu vřele doporučit.
Ing. Alena Fleková
Spolupráci s p. Pecháčkem mohu doporučit. Jeho přístup je profesionální, je vstřícný, flexibilní a spolehlivý. Moje zkušenosti jsou jen dobré.
Oldřiška Kočová - Lagardere Travel Retail, a.s.
S panem Lukášem Pecháčkem, makléřem I.E.T. Reality s.r.o., spolupracuji již několik let při pronajímání nebytových prostor v našem obytném domě. S jeho přístupem k práci jsem spokojená, je spolehlivý, dohodnuté schůzky a prohlídky jsou vždy předem potvrzeny a dodrženy, o případných zájemcích o pronájem jsem informována předem a je respektováno moje stanovisko. Jeho služby mohu ostatním klientům jen doporučit.
Ing. Marta Nosková
Большое спасибо за помощь, быстрые и точные ответы на все возникшие вопросы. Вы помогли нашей компании найти офис в аренду и оформить все документы всего за 2 дня. Я с радостью порекомендую вас всем своим коллегам и клиентам, как надежного агента по недвижимости в Праге!
Katerina Mentyukova - IQ Consultancy s.r.o.
Vážený pane Pecháčku, ještě jednou děkuji za Váš čas a energii i při takovéto malé záležitosti jako je kancelář za 5000,- Kč. Věřte mi, že taková péče a přístup je na zdejším trhu s nemovitostmi, alespoň dle mé zkušenosti, stále ještě výjimečná.
Michal Dvořák
Děkujeme za příležitost spolupracovat s panem Lukášem Pecháčkem, kterého nám doporučila obchodní partnerka před několika lety. Naše spolupráce se postupem času rozvinula až do stávající fáze, kdy pan Pecháček má exkluzivitu na pronájem všech našich prodejních stánků, díky čemuž je naše činnost mnohem efektivnější. Doslova nám šetří čas a peníze.
Marek Popelář - VIRGINIA s.r.o.
Ráda bych se podělila o perfektní spolupráci s panem Lukášem Pecháčkem. Pro naše Společenství vlastníků domu Hnězdenská 586 – 587 – 588 pracoval již několikrát. Ač máme k pronájmu pouze malý nebytový prostor, věnoval práci maximum energie, průběžně nás informoval o stavu zakázky a vždy v relativně krátkém čase nájemce našel. Jeho jednání je velice slušné a kultivované, má přehled, je radost s ním spolupracovat. Ostatním klientům můžeme práci pana Lukáše Pecháčka směle doporučit.
Jana Buchtová, předsedkyně společenství
S panem Pecháčkem se velmi dobře spolupracovalo, je spolehlivý, empatický, vstřícný, ochotný, poradí ve všech situacích, prostě profesionál ve své práci. Pro uspokojení Vašich požadavků udělá všechno proto, aby byly velmi brzy vyřízeny k Vaší spokojenosti.
Dana Hosnedlová
Realitního makléře, podobného p. Lukáši Pecháčkovi, byste hledali stejně náročně jako jehlu v kupce sena. Jsem nesmírně ráda, že je mou pravou rukou.
Helena Stuparičová
Dobrý den,
chtěl bych Vám poděkovat za to, jakým způsobem jste se o nás staral během koupě bytu. Váš přístup byl velice korektní a spolehlivý. Byl jste nápomocen v jakoukoliv dobu během celé transakce. Celá věc byla komplikovanější vzhledem k tomu, že prodej probíhal přes elektronickou aukci. Přestože tuto operaci řídil Váš kolega, Vy jste byl vždy nápomocen.
Ohledně aukce mám jednu poznámku. Čas 10.00 hod až 11.00 hod v pracovní den je poměrně nevýhodný. Na druhou stranu člověk nekupuje byt každý den.
Krátké shrnutí na závěr:
- Velmi oceňuji, že jste kdykoliv zvedl telefon, dále jsme měli pocit, že se staráte se vším nasazením jen o nás
- Spolehlivá realitka. Elektronická aukce je férový způsob prodeje.
MUDr. Bohumil Černý
S panem Pecháčkem se velmi dobře spolupracovalo. Je spolehlivý a flexibilní, dynamický, komunikativní a empatický, vstřícný, ochotný. Vhodného nájemníka pro atelier sehnal během dvou týdnů včetně podpisu nájemní smlouvy.
Velice děkuji.
Edith Hoskovec, místopředsedkyně BD Moskevská
Pane Pecháček,
děkuji Vám za Vaše služby. Na rozdíl od jiných makléřů se opravdu snažíte, abyste pomohl najít nájemce a tím i těm, kteří chtějí najít vhodný prostor pro své podnikání.
Zuzka Pelikánová
Pane Pecháčku,
děkujeme Vám za pomoc při prodeji naší nemovitosti. Vaše vstřícnost a nasazení bez ohledu na čas právem zasluhuje uznání.
Josef Šimůnek
Dobrý den pane Pecháčku,
chtěla jsem Vám poděkovat za profesionální přístup při spolupráci na pronájmu nebytového prostoru v Hnězdenské 586 a popřát Vám mnoho úspěchů a sil do dalších dní.
Martina Hájková
Panu Lukáši Pecháčkovi bych chtěla poděkovat za profesionální a vstřícný přístup při pronájmu našeho domku v Praze Hájích. Hlavně jeho zásluhou byl domek pronajat během jednoho týdne. Ještě jednou děkuji.
Helena Margoliusová, Praha 8
Хочу поблагодарить Lukash Pechacek за его огромную и трудоёмкую работу, которую он провёл со мной в поиске недвижимости. Зарекомендовал себя как надёжный и опытный специалист. Настоящий знаток своего дела. Имеет индивидуальный и серьёзный подход к каждому, успевает обрабатывать много информации, проводить показы и при этом оставаться всегда на связи. Я искренне желаю ему удачи и процветания, ибо именно таким должен быть настоящий риелтор.
Римма Булгариева
Lukas was wonderful. I had difficulty finding an office in Prague due to the language barrier. He is very communicative, efficient, and dependable, arranging the viewing, contracts, etc. Highly recommended.
Matthew Laker
Mám jen samé superlativy na práci pana Pecháčka, vstřícnost, věcnost a rychlost jsou jeho velké přednosti. Děkuji Vám, že jste za velmi krátkou dobu sehnal kupce na novinový stánek. Přeji hodně úspěchů v další práci.
Dana Kirchnerová
Vážený pane Pecháčku,
sděluji, že s Vašimi službami spojenými s realizací prodeje mojí bytové jednotky jsem byl velmi spokojen. Oceňuji zejména solidnost při jednání se zájemci, stanovení kupní ceny a profesionalitu při zpracování smluvních dokumentů, zejména kupní smlouvy a smlouvy o úschově. Vaše služby budu doporučovat třetím osobám.
JUDr. Boris Mohorita
Spolupráci s panem makléřem Lukášem Pecháčkem ráda doporučím dalším klientům. Oceňuji nejen jeho profesionalitu, ale i trpělivost a zajištění všech mých požadavků ohledně pronajímání nemovitosti. Již při našem předchozím jednání, zhruba před rokem, byl ochoten pomoci s nemovitostí zcela nad rámec svých profesních povinností. Velmi kladně hodnotím vstřícnost a lidský přístup.
Jana Havlíčková
Doporučuji tuto realitní kancelář a tohoto makléře. Pan Lukáš je velmi precizní. Jeho předností je skvěle propracovaný inzerát - propagace. Tím, že je amatérský fotograf, tak nemovitost perfektně nafotí a udělá opravdu propracovanou propagaci - a to je půlka úspěchu. Má solidní vystupování, není zbrklý a emotivní. Je velmi dobře proškolený a má talent na jednání s klienty a případnými zájemci o koupi. To vše dohromady zaručuje úspěch v prodeji vaší nemovitosti. Navíc jednání s ním je příjemné.
Markéta H.
Ahoj Lukáši,
určitě bych tě doporučila, a to z několika důvodů:
- jednak je zřejmé, že jsi se případu opravdu věnoval, vzhledem k tomu, že nájemníci se našli celkem dost rychle
- dále jsi udělal moc pěkný inzerát na webu i moc hezké fotky bytu
- byl jsi pečlivý a řešil jsi opravdu každý detail
- a vše jsi vždy okamžitě konzultoval s klientem a určitě i se zájemcem o byt.
Shrnutí - hodnotím na jedničku s hvězdičkou :-)
Doufám, že s nájemníky to poběží také dobře.
Ivana Turoňová
S panem Pecháčkem jsem navázala kontakt kvůli pronájmu nebytových prostor a mohu ho opravdu doporučit - spolupráce je rychlá, efektivní a na vysoké profesionální úrovni. Objekt se podařilo pronajmout mnohem rychleji, než jsem čekala. Určitě nebudu váhat využít jeho služby i v budoucnu.
Kateřina Uxová
Chcete rovněž patřit ke spokojeným klientům? Neváhejte mě kontaktovat.
 
Tel.: 725 492 318
Realitní makléř pro Prahu a okolí